Koszty i sposoby dostawy

Zasady dostawy.    

  1. Odbiór osobisty

    Zamówienia składane przez stronę www.dakatohurt.pl można odebrać osobiście przy ulicy Morskiej 1, 84-360 Łeba, w godzinach 6-18 po uprzedniej weryfikacji kupującego.

  1. Dostawa pod wskazany adres

Sprzedawca dostarcza zamówione produkty w obrębie 5 km od miejsca świadczenia obsługi stacjonarnej. Przywozi przesyłkę własnym transportem pod wskazany adres w godzinach od 6 do 18 bez możliwości wskazania godziny dostarczenia. W przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki pod wskazanym adresem, doręczyciel pozostawia zamówione produkty we wcześniej wskazanym/ustalonym z kupującym miejscu. Jeśli miejsce takie nie zostało uprzednio z kupującym ustalone sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy ponownego doręczenia wskazanych produktów. W takim wypadku w dalszym ciągu będzie możliwy odbiór osobisty zamówionych produktów przy ul. Morskiej 1, 84-360 Łeba.

Koszty dostawy:
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do obciążenia kupującego kosztami dostawy w zależności od odległości, na jaką zamówione towary mają zostać doręczone od miejsca świadczenia obsługi stacjonarnej przez sprzedawcę tj. Morska 1, 84-360 Łeba.

- przy zamówieniach przekraczających kwotę 200 zł koszt dostawy ponosi Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „DAKATO”  

- przy zamówieniach poniżej 200 zł kosztami dostawy zostanie obciążony kupujący.